Raspored utakmica na Svetskom prvenstvu u Rusiji

Sreda , 2018-06-13 | 12:43:40




Svetsko fudbalsko prvenstvo počinje u četvrtak utakmicom Rusije i Saudijske Arabije, a završava 15. jula kada je na programu borba za titulu šampiona.

Srbija će na Mundijalu igrati u Grupi E sa selekcijama Kostarike, Švajcarske i Brazila.

Raspored utakmica

GRUPA A: Rusija, Saudijska Arabija, Egipat, Urugvaj

1. kolo:

Rusija - Saudijska Arabija (14. jun, Moskva, 17.00)

Egipat - Urugvaj (15. jun, Jekaterinburg, 14.00)

2. kolo:

Rusija - Egipat (19. jun, Sankt Peterburg, 20.00)

Urugvaj - Saudijska Arabija (20. jun, Rostov na Donu, 17.00)

3. kolo:

Urugvaj - Rusija (25. jun, Samara, 16.00)

Saudijska Arabija - Egipat (25. jun, Volgograd, 16.00)

GRUPA B: Portugal, Španija, Maroko, Iran

1. kolo:

Maroko - Iran (15. jun, Sankt Peterburg, 17.00)

Portugal - Španija (15. jun, Soči, 20.00)

2. kolo:

Portugal - Maroko (20. jun, Moskva, 14.00)

Iran - Španija (20. jun, Kazanj, 20.00)

3 .kolo:

Španija - Maroko (25. jun, Kalinjingrad, 20.00)

Iran - Portugal (25, jun, Saransk, 20.00)

GRUPA C: Francuska, Australija, Peru, Danska

1. kolo:

Francuska - Australija (16. jun, Kazanj, 12.00)

Peru - Danska (16. jun, Saransk, 18.00)

2. kolo:

Francuska - Peru (21. jun, Jekaterinburg, 17.00)

Danska - Australija (21. jun, Samara, 14.00)

3. kolo:

Danska - Francuska (26. jun, Moskva, 16.00)

Australija - Peru (26. jun, Soči, 16.00)

Grupa D: Argentina, Island, Hrvatska, Nigerija

1. kolo:

Argentina - Island (16. jun, Moskva, 15.00)

Hrvatska - Nigerija (16. jun, Kalinjingrad, 21.00)

2. kolo:

Nigerija - Island (21. jun, Volgograd, 17.00)

Argentina - Hrvatska (21. jun, Nižnji Novgorod, 20.00)

3. kolo:

Island - Hrvatska (26. jun, Rostov na Donu, 20.00)

Nigerija - Argentina (26. jun, Sankt Peterburg, 20.00)

GRUPA E: SRBIJA, Brazil, Švajcarska, Kostarika

1. kolo:

Kostarika - SRBIJA (17. jun, Samara, 14.00)

Brazil - Švajcarska (17. jun, Rostov na Donu, 20.00)

2. kolo:

Brazil - Kostarika (22. jun, Sankt Peterburg, 14.00)

SRBIJA - Švajcarska (22. jun, Kalinjingrad, 20.00)

3. kolo:

SRBIJA - Brazil (27. jun, Moskva, 20.00)

Švajcarska - Kostarika (27. jun, Nižnji Novgorod, 20.00)

GRUPA F: Nemačka, Meksiko, Švedska, Južna Koreja

1. kolo:

Nemačka - Meksiko (17. jun, Moskva, 17.00)

Švedska - Južna Koreja (18. jun, Nižnji Novgorod, 14.00)

2. kolo:

Južna Koreja - Meksiko (23. jun, Rostov na Donu, 17.00)

Nemačka - Švedska (23. jun, Soči, 20.00)

3. kolo:

Meksiko - Švedska (27. jun, Jekaterinburg, 16.00)

Južna Koreja - Nemačka (27. jun, Kazanj, 16.00)

GRUPA G: Belgija, Panama, Tunis, Engleska

1. kolo:

Belgija - Panama (18. jun, Soči, 17.00)

Tunis - Engleska (18. jun, Volgograd, 20.00)

2. kolo:

Belgija - Tunis (23. jun, Moskva, 14.00)

Engleska - Panama (23. jun, Nižnji Novgorod, 14.00)

3. kolo:

Engleska - Belgija (28. jun, Kalinjingrad, 20.00)

Panama - Tunis (28. jun, Saransk, 20.00)

GRUPA H: Poljska, Senegal, Kolumbija, Japan

1. kolo:

Poljska - Senegal (19. jun, Moskva, 17.00)

Kolumbija - Japan (19. jun, Saransk, 14.00)

2. kolo:

Japan - Senegal (24. jun, Jekaterinburg, 17.00)

Poljska - Kolumbija (24. jun, Kazanj, 20.00)

3. kolo:

Senegal - Kolumbija (28. jun, Samara, 16.00)

Japan - Poljska (28. jun, Volgograd, 16.00)

OSMINA FINALA

1C - 2D (30. jun, Kazanj, 16.00)

1A - 2B (30. jun, Soči, 20.00)

1B - 2A (1. jul, Moskva, 16.00)

1D - 2C (1. jul, Nižnji Novgorod, 20.00)

1E - 2F (2. jul, Samara, 16.00)

1G - 2H (2. jul, Rostov na Donu, 20.00)

1F - 2E (3. jul, Sankt Peterburg, 16.00)

1H - 2G (3. jul, Moskva, 20.00)

ČETVRTFINALE

Pobednik A1/B2 - Pobednik C1/D2 (A) (6. jul, Nižnji Novgorod, 16.00)

Pobednik E1/F2 - Pobednik G1/H2 (B) (6. jul, Kazanj, 20.00)

Pobednik F1/E2 - Pobednik H1/G2 (C) (7. jul, Samara, 16.00)

Pobednik B1/A2 - Pobednik D1/C2 (D) (7. jul, Soči, 20.00)

POLUFINALE

Pobednik A - Pobednik B (10. jul, Sankt Peterburg, 20.00)

Pobednik D - Pobednik C (11. jul, Moskva, 20.00)

UTAKMICA ZA 3. MESTO

14. jul, Sankt Peterburg, 16.00

FINALE

15. jul, Moskva, 17.00
 

Napiši komentar: